Elektronika/Audio Video e CCTV/Shitet kamer HD profesionale JVC GMYHM100E
Shitet kamer HD profesionale JVC GMYHM100E
1000 Euro
Postuar më 23.03.2022
Njoftim i Verifikuar
Franko

Shitës I Verifikuar

Njoftimet

Franko

+355696297829

  • Cmimi: 1000 Euro
  • Kategoria: Audio Video e CCTV
  • Vendodhja: Tiranë Shqipëri
Shitet kamer HD profesionale JVC GMY-HM100E.
Eshte pothuajse e paperdorur dhe shitet e kompletuar se bashku me canten dhe 2 bateri te reja.
Cmimi 1.000€.
© shopoles.com 2020 - 2023 Marktplaats Alle Rechte vorbehalten.