Elektronika/Audio Video e CCTV/Shitet Kabell Antene Coaxial RG6 Baker 100M
Shitet Kabell Antene Coaxial RG6 Baker 100M
1000 Lek
Postuar më 13.01.2022
Njoftim i Verifikuar
Porosit Tani
Ofertadites

Shitës I Verifikuar

Njoftimet

Ofertadites

+355697001001

Ky produkt është i vlefshëm për shërbim transporti me Korrier

Zgjidhni njoftimet që ofrojnë shërbim transporti dhe kontaktoni shitësin për Postë Falas.
Dërgojani të dhënat tuaja shitësit që të nisë porosinë.
Ju keni të drejtë të kontrolloni produktin tuaj gjatë dorëzimit, ju paguani vetëm nëse gjithçka është në rregull
Ofertadites & Posta nuk mbajnë përgjegjësi për mallrat e shitura nga shitësi.
  • Cmimi: 1000 Lek
  • Kategoria: Audio Video e CCTV
  • Vendodhja: Tiranë Shqipëri
Okazion Shitet Kabell Antene Coaxial RG6 Baker 100M
Sasi e limituar
Cmimi në ofertë 1000 Lek (Fitoni 20Pikë për këtë blerje)
Transport në të gjithë Shqipërinë
Kontakt: +355 697001001
🤩 CDO DITË OFERTA 🤩
© ofertadites.al 2020 - 2024 Të gjithë të drejtat e rezervuara.