Pasuri të Paluajtëshme/Apartamente për Shitje/SHITET GARZONIERE ME MUNDESI KTHIMI NE 1+1 NE
SHITET GARZONIERE ME MUNDESI KTHIMI NE 1+1 NE
30000 Euro
Postuar më 17.05.2022
Njoftim i Verifikuar
ArtiolaAfs1

Shitës I Verifikuar

Njoftimet

ArtiolaAfs1

+355683268628

  • Cmimi: 30000 Euro
  • Kategoria: Apartamente për Shitje
  • Vendodhja: Durrës Shqipëri
Garzonierja ndodhet ne katin e 2 banim ne nje pallat te ri me ashensor dhe administrim . Organizohet nga nje dhome open space , nje tualet , nje kuzhine te vecuar dhe nje ballkon te bollshem dhe te mbyllur me fasade xhami .Permban 53 m2 ne certifikate dhe ka dokumentacion te rregull . Disponon mobilim te thjeshte dhe shitet e mobiluar . Zona ne te cilen ndodhet eshte nje nga zonat me te pelqyera per banim pasi i ofron te gjitha kushtet e nevojshme per nje jetese sa me te mire dhe komode .

Per me teper informacion ose nje vizite ne prone na kontaktoni!
Cel/Whp: +355683268628
© ofertadites.al 2020 - 2024 Të gjithë të drejtat e rezervuara.