Pasuri të Paluajtëshme/Apartamente për Shitje/SHITET GARSONIERE TE STADIUMI!
SHITET GARSONIERE TE STADIUMI!
22000 Euro
Postuar më 22.04.2022
Njoftim i Verifikuar
ArtiolaAfs1

Shitës I Verifikuar

Njoftimet

ArtiolaAfs1

+355683268628

  • Cmimi: 22000 Euro
  • Kategoria: Apartamente për Shitje
  • Vendodhja: Durrës Shqipëri
Garzonieria ndodhet ne katin e 1 nga toka te nje pallati egzistues. Organizohet ne nje dhome ndenje,kuzhine e vecuar dhe nje tualet . Disponon 40m2 ne certifikate pronesie dhe 45m2 totale.

Per me teper informacion apo nje vizite ne prone na kontaktoni!
Cel/whp: +355 683268628
© shopoles.com 2020 - 2023 Marktplaats Alle Rechte vorbehalten.