Elektronika/Videolojra/Shitet GAME SPORT
Shitet GAME SPORT
5000 Lek
Postuar më 19.10.2023
Njoftim i Verifikuar
Mosprit

Shitës I Verifikuar

Njoftimet

Mosprit

+355682222755

Ky produkt është i vlefshëm për shërbim transporti me Korrier

Zgjidhni njoftimet që ofrojnë shërbim transporti dhe kontaktoni shitësin për Postë Falas.
Dërgojani të dhënat tuaja shitësit që të nisë porosinë.
Ju keni të drejtë të kontrolloni produktin tuaj gjatë dorëzimit, ju paguani vetëm nëse gjithçka është në rregull
Ofertadites & Posta nuk mbajnë përgjegjësi për mallrat e shitura nga shitësi.
  • Cmimi: 5000 Lek
  • Kategoria: Videolojra
  • Vendodhja: Durrës Shqipëri
Shitet nje GAME SPORT,me mbi 100 lojra te ndryshme te instaluara ne nje karte memorie qe ndodhet ne aparatin e kompiuterit.Eshte e paisur dhe me mini kamer qe luhet direkt para tv.
Çmimi 5000lek.
© shopoles.com 2020 - 2023 Marktplaats Alle Rechte vorbehalten.