Pasuri të Paluajtëshme/Ambiente Biznesi /Shitet Dyqan tek zjarrfikeset rruge kryesore
Shitet Dyqan tek zjarrfikeset rruge kryesore
150000 Euro
Postuar më 17.03.2022
Njoftim i Verifikuar
Blejprona

Shitës I Verifikuar

Njoftimet

Blejprona

+355699622340

  • Cmimi: 150000 Euro
  • Kategoria: Ambiente Biznesi
  • Vendodhja: Durrës Shqipëri
💥OKAZION Shitet dyqan buze rruges kryesore pran zjarrfikesit ne Durres.💥
➡️Vetem 3 min nga tregu industrial.
📐Siperfaqe e brendeshme 100m3.
◻️4 vetrata xhami buze rruges
◻️1wc me dritare.
◻️Ka dhe nje oborr dikur 30m2 te mbuluar me tende druri ( pa dokumenta).
📃Pajisur me dokumentacion te rregullt.
💶Cmim 150.000€ i diskutueshem
Kontakto tani:
📲0699622340
© shopoles.com 2020 - 2023 Marktplaats Alle Rechte vorbehalten.