Pasuri të Paluajtëshme/Apartamente për Shitje/SHITET DUPLEX 1+1 RRUGA E BARRIKADAVE
SHITET DUPLEX 1+1 RRUGA E BARRIKADAVE
67000 Euro
Postuar më 06.07.2022
Njoftim i Verifikuar
Franko

Shitës I Verifikuar

Njoftimet

Franko

+355696297829

  • Cmimi: 67000 Euro
  • Kategoria: Apartamente për Shitje
  • Vendodhja: Tiranë Shqipëri
SHITET DUPLEX 1+1 RRUGA E BARRIKADAVE
Ndodhet ne katin e 1-re dhe te 2-te, shtese e nje pallati ekzistues.
Kati i 1-re organizohet nga ambienti i ndenjes dhe i gatimit, dhe kati i 2-të organizohet nga një dhomë gjumi dhe një tualet me ajrosje natyrale.
Apartamenti është i arreduar me arkitekt, i investuar në detaje dhe i shtruar me parket.
Aktualisht i dhënë me qira 390 Euro/Muaj.
Disponon Dokumentacion te Plote Hipotekor.
© ofertadites.al 2020 - 2024 Të gjithë të drejtat e rezervuara.