Elektronika/Aksesorë/Shitet Dron Phantom 4 Pro
Shitet Dron Phantom 4 Pro
1500 Euro
Postuar më 15.06.2022
Njoftim i Verifikuar
dodanardi

Shitës I Verifikuar

Njoftimet

dodanardi

+355672053331

  • Cmimi: 1500 Euro
  • Kategoria: Aksesorë
  • Vendodhja: Durrës Shqipëri
Droni eshte perdorur ne fushen e inxhinjeris te telekomunikacionit kryesisht per kontrollin e tensionit te lart ne Mbreteri te Bahkuar.
Gjendja e dronit eshte nga 10/9 dhe e gatshme per cdo lloj testi dhe akrobacie ne hapsir.
Detajet se cfar permban droni jane me poshte:
-8 helik origjinale.
-4 Bateri Origjinale.
-Karikus per te 4 baterit njekohesisht.
-Lente moti 4 stinet.
-Kart memorie 32 GB.
-Karikus vetiak per nje bateri.
-Kutia mbajtese war case, per drone qe perdoren ne ushtri.(origjinale)
Parametrat e dronit:
-Saktesi dhe kontroll te madh ne pune.
-Pamje 4K
-Sensor 1 inc
-Grila mekanike
-Drejtim i Sensimit te pengesave(sensor)
-OcuSync 2.0 Sistemi i Transmetimit
-Koha e fluturimit 30 minuta x4 per secilen bateri.
-Performanc e fuqishme ajrore.
-Video create 4k.
-Inteligjenca e ndjekjes.
-Gps, kthim automatik ne vendnisje.
-Modalitet i levizjeve dhe gjesteve.
-Telekomanda intuitive.
-Bateri inteligjente njofton per cdo gje dhe kohe kur je ne fluturim.
Cmimi i dronti: 1500 Euro i padiskutueshem.
Per nje testim te dronit ju lutem kontaktoni ne : 0672053331.
Ju lutem vetem telefonata produktive dhe vertet te interesuar.
Droni ndodhet ne Durres.
Faleminderit
© ofertadites.al 2020 - 2024 Të gjithë të drejtat e rezervuara.