Pasuri të Paluajtëshme/Apartamente për Shitje/SHITET APARTAMENTI 1+1 PRANE SHKOLLES SE MUZI
SHITET APARTAMENTI 1+1 PRANE SHKOLLES SE MUZI
50000 Euro
Postuar më 22.04.2022
Njoftim i Verifikuar
ArtiolaAfs1

Shitës I Verifikuar

Njoftimet

ArtiolaAfs1

+355683268628

  • Cmimi: 50000 Euro
  • Kategoria: Apartamente për Shitje
  • Vendodhja: Durrës Shqipëri
Shitet apartamet 1+1 prane shkolles se muzikes me nje siperfaqe 50.3m2, ndodhet ne katin e 4-te te banimit te nje pallati ekzistus Organizohet ne 1 korridor qe ben shpendarjen ne 1 dhome ndenje+kuzhine, 1 dhome gjumi dhe 1 tualet . Apartamenti ndodhet ne nje zone te pelqyer per banim dhe ka drite natyrale gjate gjith dites.

Per me teper informacion apo nje vizite ne prone na kontaktoni!
Cel/Whp: +355 683268628
© shopoles.com 2020 - 2023 Marktplaats Alle Rechte vorbehalten.