Pasuri të Paluajtëshme/Apartamente për Shitje/Shitet apartament ne qender te Durresit
Shitet apartament ne qender te Durresit
110000 Euro
Postuar më 27.11.2021
Njoftim i Verifikuar
Blejprona

Shitës I Verifikuar

Njoftimet

Blejprona

+355699622340

  • Cmimi: 110000 Euro
  • Kategoria: Apartamente pĂ«r Shitje
  • Vendodhja: DurrĂ«s ShqipĂ«ri
đŸ”„Okazion.đŸ”„
đŸ’„Shitet apartament ne qender te Durresit pran lulishtes 1-Maji.đŸ’„
📐Apartament siperfaqe neto 118m2 bruto 136 m2.
Organizohet nga:
đŸ”č3 dhoma gjumi
đŸ”č2wc
đŸ”č1 ballkon i madh.
🏱Ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te ri 8 katesh me ashensor schindler.
➖Shitet i mobiluar totalisht
📂Dokumentacion te rregullt.
đŸ’¶Cmim 110.000€ i diskutueshem.
➖Shitet dhe i pa mobiluar
✅Cmim i negociueshem.
Kontakto tani:
đŸ“Č0699622340
© ofertadites.al 2020 - 2021, Të gjithë të drejtat e rezervuara.