Pasuri të Paluajtëshme/Apartamente për Shitje/Shitet Apartament 3+1 tek Pallati i Kultures
Shitet Apartament 3+1 tek Pallati i Kultures
230000 Euro
Postuar më 08.02.2022
Njoftim i Verifikuar
Blejprona

Shitës I Verifikuar

Njoftimet

Blejprona

+355699622340

  • Cmimi: 230000 Euro
  • Kategoria: Apartamente pĂ«r Shitje
  • Vendodhja: DurrĂ«s ShqipĂ«ri
đŸ’„Shitet apartament 3+1 ne qender te Durresit pran pallatit te kultures.đŸ’„
🏱Pallat i ri me ashensor si dhe 0 demtime nga termeti.
âžĄïžApartamenti ndodhet ne katin e 4 me ashensor.
📐Siperfaqe 210m2 nga te cilat 42m2 verande.
Organizuar nga:
🔾korridori
🔾3 dhoma gjumi
🔾2wc
🔾1 ballkon rreth apartamentit
🔾1 verande
🔾soxhorno
🔾guzhina e gatimit
🔾garderobe.
✅Apartamenti eshte i mobiluar totalisht me pajisje te kohes dhe cilesore
đŸ”čkondicioner ne cdo dhome
đŸ”čdritaret dopio xham si dhe çdo gje tjeter ekstra.
📃Pajisur me dokumentacion te rregullt.
đŸ’¶Cmim 230.000€ i diskutueshem
Kontakto tani:
đŸ“Č0699622340
© ofertadites.al 2020 - 2022 Të gjithë të drejtat e rezervuara.