Pasuri të Paluajtëshme/Apartamente për Shitje/SHITET APARTAMENT 3+1 TE SPITALI DURRES!
SHITET APARTAMENT 3+1 TE SPITALI DURRES!
70000 Euro
Postuar më 28.04.2022
Njoftim i Verifikuar
ArtiolaAfs1

Shitës I Verifikuar

Njoftimet

ArtiolaAfs1

+355683268628

  • Cmimi: 70000 Euro
  • Kategoria: Apartamente për Shitje
  • Vendodhja: Durrës Shqipëri
Apartamenti ndodhet ne katin e 6 te nje pallati te ri me ashensor. Disponon 96m2 ne certefikate dhe 106m2 totale. Organnizohet nga nje korridor qe ben shperndarjen e ambienteve, 3 dhoma gjumi, 1 dhom ndenje +kuzhina, 1 tualet. Apartamenti ka drite natyrale gjate gjithe dites fale orientimit te tij . Apartamenti ndodhet ne nje zone ku ofron te gjitha facilitetet e nevojshme per nje jetese sa me te mire dhe sa me te qete. Apartamenti ka punime teper cilsore, termoizolim dhe sistem kapot.

Per me shume informacion apo per nje vizite ne prone na kontaktoni!
Cel/Whp: +355683268628
© shopoles.com 2020 - 2023 Marktplaats Alle Rechte vorbehalten.