Pasuri të Paluajtëshme/Apartamente për Shitje/SHITET APARTAMENT 3+1+2 TEK VILA E ZOGUT
SHITET APARTAMENT 3+1+2 TEK VILA E ZOGUT
65000 Euro
Postuar më 12.04.2022
Njoftim i Verifikuar
bluecityproperties

Shitës I Verifikuar

Njoftimet

bluecityproperties

+355699385020

  • Cmimi: 65000 Euro
  • Kategoria: Apartamente për Shitje
  • Vendodhja: Durrës Shqipëri
Apartamenti pozicionohet ne katin e 5-të banim. Organizohet ne 3 dhoma gjumi + kuzhine e vecante me ajrosje + soxhorno + 2 tualete dhe 2 ballkone . Apartamenti disponon 153 m2 siperfaqe totale .
Ofron pamje deti dhe orientim jug-lindje .
Pallati ne proces legalizimi .
Per nje shoqerim ne prone kontaktoni .
© shopoles.com 2020 - 2023 Marktplaats Alle Rechte vorbehalten.