Pasuri të Paluajtëshme/Apartamente për Shitje/Shitet Apartament 3+1, në Kamëz
Shitet Apartament 3+1, në Kamëz
68000 Euro
Postuar më 03.05.2022
Njoftim i Verifikuar
Bylisalbaniashpk

Shitës I Verifikuar

Njoftimet

Bylisalbaniashpk

+3556072222

  • Cmimi: 68000 Euro
  • Kategoria: Apartamente për Shitje
  • Vendodhja: Tiranë Shqipëri
🏡 Shitet Apartament 3+1, në Kamëz
📐 Sipërfaqja: 116 m² Total
📐 100 m² Neto
🏢 Pallat i Ri
📂 Me Çertifikatë Pronësie
🔴 Bosh
🛏️ Apartamenti përbehet nga: 3 Dhoma Gjumi, Ambjent ndënje dhe gatimi, dhe 1 Tualet
💶 Çmimi: 68.000 Euro
📍Adresa: Kamëz, tek Bulevardi Blu
🔴 Për informacion më të detajuar mund të kontaktoni në cel: 📲 0676072222, 📲 0672264444, ose paraqituni pranë zyrave tona në 📍Add: Rruga "Mine Peza" nr 234, përball Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Tiranë.
© ofertadites.al 2020 - 2024 Të gjithë të drejtat e rezervuara.