Shitet Apartament 2+1 vija dyte
108000 Euro
Postuar më 19.05.2022
Njoftim i Verifikuar
Blejprona

Shitës I Verifikuar

Njoftimet

Blejprona

+355699622340

  • Cmimi: 108000 Euro
  • Kategoria: Apartamente pĂ«r Shitje
  • Vendodhja: DurrĂ«s ShqipĂ«ri
đŸ’„đŸ’„Shitet apartament 2+1 vija e dyte e detit pran hotel Kamelia.đŸ’„đŸ’„
âžĄïžNdodhet ne katin e 4 ( pa ashensor).
📐Siperfaqe e brendeshme 90m2 si dhe 70m2 verande e cila mundeson pamje nga deti.
Organizohet nga:
đŸ”č2 dhoma gjumi
đŸ”č2wc
đŸ”čguzhine/soxhorno si dhe veranda rreth apartamentit. ✔Shitet totalisht i mobiluar.
đŸ’¶Cmim 108.000€ i diskutueshem
Kontakto tani:
đŸ“Č0699622340
© ofertadites.al 2020 - 2024 Të gjithë të drejtat e rezervuara.