Pasuri të Paluajtëshme/Apartamente për Shitje/Shitet apartament 2+1 tek Xhamlliku
Shitet apartament 2+1 tek Xhamlliku
75000 Euro
Postuar më 13.04.2022
Njoftim i Verifikuar
Bylisalbaniashpk

Shitës I Verifikuar

Njoftimet

Bylisalbaniashpk

+3556072222

  • Cmimi: 75000 Euro
  • Kategoria: Apartamente pĂ«r Shitje
  • Vendodhja: TiranĂ« ShqipĂ«ri
🏡 Shitet Apartament 2+1, tek Xhamlliku
📐 SipĂ«rfaqja: 85 mÂČ
🏱 Pallat Ekzistues
📂 Me ÇertifikatĂ« PronĂ«sie
đŸ›ïž 2 Dhoma Gjumi
đŸ”ș Ambjent ndĂ«nje dhe gatimi
🛁 1 Tualet
đŸ—ïž Kati: 4
đŸ’¶Ă‡mimi: 75.000 Euro
📍Adresa: Ish Profarma, Xhamllik
🔮 PĂ«r informacion mĂ« tĂ« detajuar mund tĂ« kontaktoni nĂ« cel: đŸ“Č 0676072222, đŸ“Č 0672264444, ose paraqituni pranĂ« zyrave tona nĂ« 📍Add: Rruga "Mine Peza" nr 234, pĂ«rball ProkurorisĂ« sĂ« Rrethit GjyqĂ«sor TiranĂ«.
© ofertadites.al 2020 - 2022 Të gjithë të drejtat e rezervuara.