Pasuri të Paluajtëshme/Apartamente për Shitje/SHITET APARTAMENT 2+1 te SHKOLLA EFTALI KOCI
SHITET APARTAMENT 2+1 te SHKOLLA EFTALI KOCI
110000 Euro
Postuar më 18.03.2022
Njoftim i Verifikuar
Blejprona

Shitës I Verifikuar

Njoftimet

Blejprona

+355699622340

  • Cmimi: 110000 Euro
  • Kategoria: Apartamente pĂ«r Shitje
  • Vendodhja: DurrĂ«s ShqipĂ«ri
🔥🔥 SHITET SUPER APARTAMENT 2+1 PRANE SHKOLLES EFTALI KOCI. 🔥🔥
Apartamenti ndodhet 5 min nga rruga kryesore.
Super pallat me ashensor i teknologjise se larte.
Kati 3
Siperfaqe 130m2.
2 tualete wc
2 ballkon
Shtepia eshte super e arreduar per njerez te fiksuar pas rregullit dhe cilesise.
Cdo gje e re.
Dritaret dopio xham si dhe me sistem chiller ngrohje ftoje ne te gjith shtepine.
Me pamje nga lindja dhe perendimi. Dokumentacion te rregullt.
Cmimi 110.000€ i diskutueshem Ose se bashku me garazhdin e makines 35m2.
Cmim 125.000€
Kontakto 0699622340
© ofertadites.al 2020 - 2022 Të gjithë të drejtat e rezervuara.