Pasuri të Paluajtëshme/Apartamente për Shitje/SHITET APARTAMENT 2+1 PRANE POLIKLINIKES
SHITET APARTAMENT 2+1 PRANE POLIKLINIKES
100000 Euro
Postuar më 11.05.2022
Njoftim i Verifikuar
bluecityproperties

Shitës I Verifikuar

Njoftimet

bluecityproperties

+355699385020

  • Cmimi: 100000 Euro
  • Kategoria: Apartamente për Shitje
  • Vendodhja: Durrës Shqipëri
Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara ne Durres . Pozicionohet ne katin e 8-te banim , pallat i ri me ashensor . Apartamenti organizohet ne 2 dhoma gjumi 1 dhome ndenje me dalje ne ballkon dhe 1 tualet.
Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor .
Per me teper informacion apo vizite ne prone na kontaktoni!
© ofertadites.al 2020 - 2024 Të gjithë të drejtat e rezervuara.