Pasuri të Paluajtëshme/Apartamente për Shitje/SHITET APARTAMENT 2+1 PRANE FLAGSHIPIT!
SHITET APARTAMENT 2+1 PRANE FLAGSHIPIT!
63000 Euro
Postuar më 17.05.2022
Njoftim i Verifikuar
ArtiolaAfs1

Shitës I Verifikuar

Njoftimet

ArtiolaAfs1

+355683268628

  • Cmimi: 63000 Euro
  • Kategoria: Apartamente për Shitje
  • Vendodhja: Durrës Shqipëri
Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te banimit te nje pallati te ri pa ashensor ne qender te Durresit. Disponon 72m2 ne cerfikate pronesie. Organizohet ne 1 korridor qe ben shperndarjen e ambienteve,2 dhoma gjumi, 1 dhome ndenje + kuzhine 1 tualet dhe 1 ballkon.

Per me teper informacion ose nje vizite ne prone na kontaktoni.
Cel/Whp: +355683268628
© ofertadites.al 2020 - 2024 Të gjithë të drejtat e rezervuara.