Pasuri të Paluajtëshme/Apartamente për Shitje/SHITET APARTAMENT 2+1 NE ILIRIA
SHITET APARTAMENT 2+1 NE ILIRIA
55000 Euro
Postuar më 17.05.2022
Njoftim i Verifikuar
ArtiolaAfs1

Shitës I Verifikuar

Njoftimet

ArtiolaAfs1

+355683268628

  • Cmimi: 55000 Euro
  • Kategoria: Apartamente për Shitje
  • Vendodhja: Durrës Shqipëri
Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te banimit te nje pallati te ri teper cilesor te pajisur me ashensor. Apartamenti diponon 61m2 ne certifikat dhe 70m2 total. Organizohet ne 1 korridor qe ben shperndarjen e ambjenteve 1 dhome ndenje+kuzhine,2 dhoma gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon. Apartamenti ndodhet ne nje zone te pelqyer per banime pasi ka te gjitha fasilitetet e nevojshme per nje jetese sa me te mire. Apartamenti ka drite natyrale gjate gjithe dites fale orientimit te tij. Apartamenti shitet i mobiluar

Per me shume informacion apo nje vizite ne prone na kontaktoni!
Cel/Whp: +355683268628
© ofertadites.al 2020 - 2024 Të gjithë të drejtat e rezervuara.