Pasuri të Paluajtëshme/Apartamente për Shitje/SHITET APARTAMENT 2+1+2 TE STADIUMI!
SHITET APARTAMENT 2+1+2 TE STADIUMI!
87000 Euro
Postuar më 21.04.2022
Njoftim i Verifikuar
ArtiolaAfs1

Shitës I Verifikuar

Njoftimet

ArtiolaAfs1

+355683268628

  • Cmimi: 87000 Euro
  • Kategoria: Apartamente për Shitje
  • Vendodhja: Durrës Shqipëri
Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati te ri me ashensor me administrim te rregullt prane Stadiumit . Disponon 105m2 te brendshme dhe 116m2 totale , organizohet ne 1 dhome ndenje+kuzhine, 2 dhoma gjumi ,1 tualet dhe 1 ballkon. Ndodhet ne nje zone teper te pelqyer per banim , shum afer qendres

Per me teper informacion apo nje vizite ne prone n kontaktoni.
Cel/Whp: +355683268628
© shopoles.com 2020 - 2023 Marktplaats Alle Rechte vorbehalten.