Pasuri të Paluajtëshme/Apartamente për Shitje/SHITET APARTAMENT 2+1+2 PRANE KAZAZIT
SHITET APARTAMENT 2+1+2 PRANE KAZAZIT
100000 Euro
Postuar më 12.04.2022
Njoftim i Verifikuar
bluecityproperties

Shitës I Verifikuar

Njoftimet

bluecityproperties

+355699385020

  • Cmimi: 100000 Euro
  • Kategoria: Apartamente për Shitje
  • Vendodhja: Durrës Shqipëri
Shitet apartament 2+1+2 me siperfaqe totale 150 m2. Apartamenti pozicionohet ne nje nga zonat me te preferuara per banim ne qytetin e Durresit. Ndodhet ne katin e 3 te banimit te nje pallati te ri te pajisur me ashensor. Eshte i organizuar nga korridor qe ben shperndarjen e ambienteve, dhoma e ndenjes se bashku me kuzhinen, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 1 ballkon.
Per me shume informacione apo per nje vizite ne prone na kontaktoni !
© shopoles.com 2020 - 2023 Marktplaats Alle Rechte vorbehalten.