Pasuri të Paluajtëshme/Apartamente për Shitje/Shitet apartament 2+1, tek Tregu Elektrik
Shitet apartament 2+1, tek Tregu Elektrik
83000 Euro
Postuar më 04.05.2022
Njoftim i Verifikuar
Bylisalbaniashpk

Shitës I Verifikuar

Njoftimet

Bylisalbaniashpk

+3556072222

  • Cmimi: 83000 Euro
  • Kategoria: Apartamente pĂ«r Shitje
  • Vendodhja: TiranĂ« ShqipĂ«ri
🏡 Shitet apartament 2+1, tek Tregu Elektrik
📐SipĂ«rfaqja: 85.10 mÂČ neto
📐 92.76 mÂČ Total
🏱 Pallat i ri
📂 Me HipotekĂ«
🔮 Bosh
đŸ›ïž 2 Dhoma Gjumi
đŸ”ș Ambjent ndĂ«nje dhe gatimi
🛁 1 Tualet
✅ Me super punime cilĂ«sore
đŸ—ïž Kati: 6, i njĂ« pallati 8 katĂ«sh
đŸ’¶ Çmimi: 83.000 Euro
📍Adresa: Rruga "Mihal Grameno", tek Tregu Elektrik
🔮 PĂ«r informacion mĂ« tĂ« detajuar mund tĂ« kontaktoni nĂ« cel: đŸ“± 0677141006, đŸ“Č 0676072222, đŸ“Č 0672264444, ose paraqituni pranĂ« zyrave tona nĂ« 📍Add: Rruga "Mine Peza" nr 234, pĂ«rball ProkurorisĂ« sĂ« Rrethit GjyqĂ«sor TiranĂ«.
© ofertadites.al 2020 - 2024 Të gjithë të drejtat e rezervuara.