Pasuri të Paluajtëshme/Apartamente për Shitje/SHITET APARTAMENT 1+1+VERANDE NE PLAZH!
SHITET APARTAMENT 1+1+VERANDE NE PLAZH!
45000 Euro
Postuar më 17.05.2022
Njoftim i Verifikuar
ArtiolaAfs1

Shitës I Verifikuar

Njoftimet

ArtiolaAfs1

+355683268628

  • Cmimi: 45000 Euro
  • Kategoria: Apartamente për Shitje
  • Vendodhja: Durrës Shqipëri
Apartamenti ndodhet ne katin e 2 ne nje pallat te ri ne zonen e plazhit . Organizohet nga 1 dhome ndenje , 1 kuzhine te vecuar , 1 dhome gjumi , nje tualet dhe nje verande prej 26 m2 te mbuluar me tende . Permban 64 m2 ne certifikate dhe 90 m2 totale se bashku me veranden . Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor . Ka nje mobilim te thjeshte dhe shitet e mobiluar . Zona ne te cilen ndodhet eshte nje nga zonat me te pelqyera per banim pasi i ofron te gjitha kushtet e nevojshme per nje jetese sa me te mire dhe komode .

Per me teper informacion ose nje vizite ne prone na kontaktoni!
Cel/Whp: +355683268628
© ofertadites.al 2020 - 2024 Të gjithë të drejtat e rezervuara.