Pasuri të Paluajtëshme/Apartamente për Shitje/SHITET APARTAMENT 1+1+VERANDE NE PLAZH!
SHITET APARTAMENT 1+1+VERANDE NE PLAZH!
55000 Euro
Postuar më 28.04.2022
Njoftim i Verifikuar
ArtiolaAfs1

Shitës I Verifikuar

Njoftimet

ArtiolaAfs1

+355683268628

  • Cmimi: 55000 Euro
  • Kategoria: Apartamente për Shitje
  • Vendodhja: Durrës Shqipëri
Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri i mbaruar ne 2020 me cilesi teper te larte ne zonen e Plazhit prane Hotel “Florida” Durres. Pallati disponon Ashensor , sistem kapot, dyer/dritare plastike me termoizolim dopioxham, dhomat dhe tualetet me ndricim natyral, administrim dhe mirembajtje 24/7. Apartamenti eshte me dokumentacion te rregullt me certefikate pronesie . Apartamenti ndodhet ne katin e 2 te banimit ,eshte i organizuar ne nje dhome gjumi, nje dhome ndenje + kuzhine , ballkon dhe nje tualet.

Per me teper informacion apo per nje vizite ne prone na kontaktoni!
Cel/Whp: +355 683268628
© shopoles.com 2020 - 2023 Marktplaats Alle Rechte vorbehalten.