Pasuri të Paluajtëshme/Apartamente për Shitje/SHITET APARTAMENT 1+1 QENDER
SHITET APARTAMENT 1+1 QENDER
50000 Euro
Postuar më 11.05.2022
Njoftim i Verifikuar
bluecityproperties

Shitës I Verifikuar

Njoftimet

bluecityproperties

+355699385020

  • Cmimi: 50000 Euro
  • Kategoria: Apartamente për Shitje
  • Vendodhja: Durrës Shqipëri
Shitet apartamet 1+1 prane shkolles se muzikes me nje siperfaqe 50.3m2, ndodhet ne katin e 4-te te banimit te nje pallati ekzistues. Organizohet ne 1 korridor qe ben shpendarjen ne 1 dhome ndenje+kuzhine, 1 dhome gjumi dhe 1 tualet . Apartamenti ndodhet ne nje zone te pelqyer per banim dhe ka drite natyrale gjate gjith dites.
Per me teper informacion apo nje vizite ne prone na kontaktoni!
© ofertadites.al 2020 - 2024 Të gjithë të drejtat e rezervuara.