Pasuri të Paluajtëshme/Apartamente për Shitje/SHITET APARTAMENT 1+1 PRANE HOTEL VIVAS
SHITET APARTAMENT 1+1 PRANE HOTEL VIVAS
55000 Euro
Postuar më 12.04.2022
Njoftim i Verifikuar
bluecityproperties

Shitës I Verifikuar

Njoftimet

bluecityproperties

+355699385020

  • Cmimi: 55000 Euro
  • Kategoria: Apartamente për Shitje
  • Vendodhja: Durrës Shqipëri
Apartamenti ka siperfaqje totale prej 77,16 m2 .
I organizuar si 1+1 me 1 dhome gjumi , 1 dhome ndenje me kuzhine te perbashket dhe dalje ne ballkon si edhe nje tualet . Apartamenti eshte i pozicionuar ne katin e 5- te banim te nje pallati te ri me ashensor . Ofron dokumentacion te rregullt hipotekor !
Per nje shoqerim ne prone kontaktoni .
© shopoles.com 2020 - 2023 Marktplaats Alle Rechte vorbehalten.