Pasuri të Paluajtëshme/Apartamente për Shitje/SHITET APARTAMENT 1+1 PRANË HOTEL DOLCE VITA
SHITET APARTAMENT 1+1 PRANË HOTEL DOLCE VITA
43650 Euro
Postuar më 11.05.2022
Njoftim i Verifikuar
bluecityproperties

Shitës I Verifikuar

Njoftimet

bluecityproperties

+355699385020

  • Cmimi: 43650 Euro
  • Kategoria: Apartamente për Shitje
  • Vendodhja: Durrës Shqipëri
Apartamenti ka siperfaqje totale prej 48.5 m2 .
I organizuar si 1+1 me 1 dhome gjumi , 1 dhome ndenje me kuzhine te perbashket dhe dalje ne ballkon si edhe nje tualet . Apartamenti eshte i pozicionuar ne katin e 2- te banim te nje pallati te ri .
Apartamenti ndodhet vetem 30 metra larg detit .
Ofron dokumentacion te rregullt hipotekor !
Per nje shoqerim ne prone kontaktoni .
© ofertadites.al 2020 - 2024 Të gjithë të drejtat e rezervuara.