Pasuri të Paluajtëshme/Apartamente për Shitje/Shitet apartament 1+1 pamje nga deti
Shitet apartament 1+1 pamje nga deti
45000 Euro
Postuar më 29.09.2021
Njoftim i Verifikuar
Blejprona

Shitës I Verifikuar

Njoftimet

Blejprona

+355699622340

  • Cmimi: 45000 Euro
  • Kategoria: Apartamente pĂ«r Shitje
  • Vendodhja: DurrĂ«s ShqipĂ«ri
đŸ”„OkazionđŸ”„
đŸ’„ Shitet apartament 1+1 pamje nga deti ne zonen e Shkembit te kavajes.đŸ’„
🏱Pallat i ri ke ashensor, kati i 4
📐Siperfaqe 65m2.
Organizuar nga:
đŸ”čkorridori
đŸ”č1dhome gjumi
đŸ”č1wc
đŸ”čguzhine/soxhorno
đŸ”čballkoni pamje nga deti.
✅Apartamenti i mobiluar totalisht si dhe me dokumentacion te rregullt.
đŸ’¶Cmimi: 45.000€ i diskutueshem
© ofertadites.al 2020 - 2021, Të gjithë të drejtat e rezervuara.