Pasuri të Paluajtëshme/Apartamente për Shitje/SHITET APARTAMENT 1+1 NE VIJE TE PARE ME DETI
SHITET APARTAMENT 1+1 NE VIJE TE PARE ME DETI
45000 Euro
Postuar më 22.04.2022
Njoftim i Verifikuar
ArtiolaAfs1

Shitës I Verifikuar

Njoftimet

ArtiolaAfs1

+355683268628

  • Cmimi: 45000 Euro
  • Kategoria: Apartamente për Shitje
  • Vendodhja: Durrës Shqipëri
Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje pallati i pa demtuar nga termeti ne vijen e pare me detin me pamje mbrapa prane zonen se Ilirise ne plazh . Organizohet nga nje dhome ndenje+kuzhine , nje dhome gjumi , nje tualet dhe nje ballkon . Permban nje mobilim te thjeshte dhe shitet sic eshte ne foto . Zona eshte nje nder me te preferuarar si per banim ashtu edhe per pushim pasi i ofron te gjitha kushtet e nevojshme per nje jetese sa me te mire dhe pushime sa me te qeta .

Per me teper informacion ose nje vizite ne prone na kontaktoni!
Cel/Whp: +355683268628
© shopoles.com 2020 - 2023 Marktplaats Alle Rechte vorbehalten.