Pasuri të Paluajtëshme/Apartamente për Shitje/SHITET APARTAMENT 1+1 NE PLAZH, DURRES!
SHITET APARTAMENT 1+1 NE PLAZH, DURRES!
37000 Euro
Postuar më 17.05.2022
Njoftim i Verifikuar
ArtiolaAfs1

Shitës I Verifikuar

Njoftimet

ArtiolaAfs1

+355683268628

  • Cmimi: 37000 Euro
  • Kategoria: Apartamente për Shitje
  • Vendodhja: Durrës Shqipëri
Apartamenti ndodhet ne katin e 5 banim ne nje pallat te ri me ashensor dhe me administrim te rregullt . Organizohet nga 1 dhome ndenje + kuzhine , 1 dhome gjumi , 1 tualet dhe 1 ballkon . Ndodhet ne zonen me te pelqyer ne plazh per banim pasi ofron te gjitha kushtet e nevojshme per nje jetese sa me te mire dhe komode . Apartamenti ka drite natyrale gjate gjithe dites . Permban dokumentacion te rregullt hipotekor .

Per me teper informacion ose nje vizite ne prone na kontaktoni !
Cel/Whp: +355683268628

© ofertadites.al 2020 - 2024 Të gjithë të drejtat e rezervuara.