Pasuri të Paluajtëshme/Apartamente për Shitje/SHITET APARTAMENT 1+1 NE PLAZH!
SHITET APARTAMENT 1+1 NE PLAZH!
40000 Euro
Postuar më 25.05.2022
Njoftim i Verifikuar
ArtiolaAfs1

Shitës I Verifikuar

Njoftimet

ArtiolaAfs1

+355683268628

  • Cmimi: 40000 Euro
  • Kategoria: Apartamente për Shitje
  • Vendodhja: Durrës Shqipëri
Shitet apartament 1+1 ne plazh Durres . Apartamenti ndodhet ne katin e 6 banim ne nje pallat te ri me ashensor dhe me administrim gjate gjith kohes . Organizohet nga nje korridor qe ben shperndarjen e ambienteve ne 1 dhome ndenje + kuzhine , 1 dhome gjumi , nje tualet dhe nje ballkon . Eshte pjeserisht i mobiluar dhe permban dokumentacion te rregullt . Zona ne te cilen ndodhet eshte nje zone qe ofron te gjitha kushtet e nevojshme per nje jetese sa me te mire dhe komode .

Per me shum informacion ose nje vizite ne prone na kontaktoni!
Cel/Whp:+355683268628
© shopoles.com 2020 - 2023 Marktplaats Alle Rechte vorbehalten.