Pasuri të Paluajtëshme/Apartamente për Shitje/SHITET APARTAMENT 1+1 NE PLAZH!
SHITET APARTAMENT 1+1 NE PLAZH!
55000 Euro
Postuar më 17.05.2022
Njoftim i Verifikuar
ArtiolaAfs1

Shitës I Verifikuar

Njoftimet

ArtiolaAfs1

+355683268628

  • Cmimi: 55000 Euro
  • Kategoria: Apartamente për Shitje
  • Vendodhja: Durrës Shqipëri
Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri me ashensor, me punime cilesore dhe me admistrim te rregullt gjate gjith vitit. Organizohet ne 1 dhome gjumi, 1 dhome ndenje + kuzhine , 1 tualet dhe nje ballkon. Apartamenti disponon 80.7m2 ne certifikate pronesie. Ne apartament ekziston mundesia e kthimit ne 2+1.

Per me teper informacion apo nje vizite ne prone na kontaktoni!
Cel/Whp: +355683268628

© ofertadites.al 2020 - 2024 Të gjithë të drejtat e rezervuara.