Pasuri të Paluajtëshme/Apartamente për Shitje/SHITET APARTAMENT 1+1 NE PLAZH!
SHITET APARTAMENT 1+1 NE PLAZH!
33000 Euro
Postuar më 29.04.2022
Njoftim i Verifikuar
ArtiolaAfs1

Shitës I Verifikuar

Njoftimet

ArtiolaAfs1

+355683268628

  • Cmimi: 33000 Euro
  • Kategoria: Apartamente për Shitje
  • Vendodhja: Durrës Shqipëri
Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje pallati ekzistues ne Iliria plazh . Organizohet nga 1 korridor qe ben shperndarjen e ambienteve ne 1 dhome ndenje+ kuzhine , 1 dhome gjumi , 1 tualet dhe 1 ballkon . Permban 57.8 m2 ne certifikate dhe ka dokumentacion te rregullt . Permban nje mobilim te thjeshte dhe shitet i mobiluar . Zona ne te cilen ndodhet eshte nje zone teper e pelqyer per banim dhe gjithashtu mund te perdoret edhe per pushime pasi ndodhet vetem 200 m larg nga deti .

Per me teper informaqcion ose nje vizite ne prone na kontaktoni!
© ofertadites.al 2020 - 2024 Të gjithë të drejtat e rezervuara.