Pasuri të Paluajtëshme/Apartamente për Shitje/SHITET APARTAMENT 1+1 NE PLAZH!
SHITET APARTAMENT 1+1 NE PLAZH!
36500 Euro
Postuar më 28.04.2022
Njoftim i Verifikuar
ArtiolaAfs1

Shitës I Verifikuar

Njoftimet

ArtiolaAfs1

+355683268628

  • Cmimi: 36500 Euro
  • Kategoria: Apartamente për Shitje
  • Vendodhja: Durrës Shqipëri
Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te ri me administrim te rregullt , me ashensor dhe me sistem kamerash . Organizohet nga dhoma e ndenjes+kuzhine , 1 tualet , 1 dhome gjumi dhe nje ballkon . Permban 60 m2 ne certifikate dhe 66 m2 totale . Ndodhet vetem 5 minuta larg detit . Zona ne te cilen ndodhet eshte nje zone teper e pelqyer per banim dhe per te bere pushime pasi ofron te gjitha kushtet e nevojshme per nje jetese sa me komode . Pallati disponon parking privat te rrethuar dhe nen vezhgim 24 nga sistemi i kamerave .

Per me teper informacion ose nje vizite ne prone na kontaktoni!
Cel/Whp: +355 683268628
© shopoles.com 2020 - 2023 Marktplaats Alle Rechte vorbehalten.