Pasuri të Paluajtëshme/Apartamente për Shitje/SHITET APARTAMENT 1+ 1 GJIRI I LALZIT
SHITET APARTAMENT 1+ 1 GJIRI I LALZIT
1600 Euro
Postuar më 11.05.2022
Njoftim i Verifikuar
bluecityproperties

Shitës I Verifikuar

Njoftimet

bluecityproperties

+355699385020

  • Cmimi: 1600 Euro
  • Kategoria: Apartamente për Shitje
  • Vendodhja: Durrës Shqipëri
Apartamenti ndodhet ne nje nder komplekset me te frekuentuara dhe te kerkuara te zones se Gjirit te Lalezit , “San Pietro” . Ky kompleks ndodhet fare prane vijes bregdetare. Apartamenti pozicionohet katin e pare banim . Ka siperfaqe totale prej 76m2 . Ofron pamje te kompleksit dhe gjjithashtu pranine e drites. Organizohet nga 1 dhome ndenje + kuzhine , 1 dhome gjumi dhe nje tualet.
1.600€ per m2 !
Per me shume informacione apo per nje vizite ne prone na kontaktoni !
© ofertadites.al 2020 - 2024 Të gjithë të drejtat e rezervuara.