Pasuri të Paluajtëshme/Ambiente Biznesi /SHitet ambjent biznezi ne Elbasan
SHitet ambjent biznezi ne Elbasan
25000 Euro
Postuar më 21.03.2022
Njoftim i Verifikuar
albanianproperty15

Shitës I Verifikuar

Njoftimet

albanianproperty15

0693857155

  • Cmimi: 25000 Euro
  • Kategoria: Ambiente Biznesi
  • Vendodhja: Elbasan Shqipëri
Okazion‼️
~Shitet ambjent biznesi ne Elbasan. Me tapi dhe hipoteke.
~Adresa:Lagja partizani,Rruga Ismail Zyma,Elbasan📍
~Ambjenti i brendshem 20 m² pa perfshir veranden.📐
~Çmimi 25 000 €
📞 0693857155
© ofertadites.al 2020 - 2024 Të gjithë të drejtat e rezervuara.