Pasuri të Paluajtëshme/Ambiente Biznesi /Shitet Ambient Biznesi 4kate tek Ura Dajlanit
Shitet Ambient Biznesi 4kate tek Ura Dajlanit
950000 Euro
Postuar më 03.03.2022
Njoftim i Verifikuar
Blejprona

Shitës I Verifikuar

Njoftimet

Blejprona

+355699622340

  • Cmimi: 950000 Euro
  • Kategoria: Ambiente Biznesi
  • Vendodhja: DurrĂ«s ShqipĂ«ri
đŸ’„đŸ’„Shitet super ambjent biznesi 4 katesh pran Ures se dajlanitđŸ’„đŸ’„
âžĄïžBuze rruges kryesore.
🗂Pajisur me dokumenta te rregullta.
✅I pershtatshem per biznese si shkolla, spitale , zyra etj.
📐Siperfaqe totale trualli 720m2
📐Siperfaqe ndertimi totale 967m2.
🏱Kati i pare 200m2 me dalje ne rrugen kryesore dhe katet siper nga 255m2.
đŸ”žïžKabine elektrike me vete si dhe depozite uji 20T.
đŸ’¶Cmimi 950.000€ i diskutueshem.
Per me teper informacion dhe vizite ne prone na kontaktoni
📞0699622340
© ofertadites.al 2020 - 2022 Të gjithë të drejtat e rezervuara.