shitet
75000 Euro
Postuar më 07.05.2021
Njoftim i Verifikuar
selismanuka

Shitës I Verifikuar

Njoftimet

selismanuka

0693170547

  • Cmimi: 75000 Euro
  • Kategoria: Shtëpi e Vila për Shitje
  • Vendodhja: Tiranë Shqipëri
shitet shtepi private me hipotek dhe per biznes + 200m katror ne babrru
© ofertadites.al 2020 - 2024 Të gjithë të drejtat e rezervuara.