Pasuri të Paluajtëshme/Aktivitete Biznesi/SHITET BIZNES NE GJENDJE pune 385m2
SHITET BIZNES NE GJENDJE pune 385m2
500000 Euro
Postuar më 26.03.2022
Njoftim i Verifikuar
Francesko

Shitës I Verifikuar

Njoftimet

Francesko

0696297829

  • Cmimi: 500000 Euro
  • Kategoria: Aktivitete Biznesi
  • Vendodhja: Tiranë Shqipëri
Fresk, Shitet Ambient Komercial në gjendje punë.
Ambienti ka sipërfaqe prej 380m2 dhe një verandë prej 80m2, ndodhet në katin 0 të një pallati të ri, shumë pranë rrugës kryesore.
Aktualisht, është në gjendje pune prej 10 vitesh, ku funksionon si Kopësht Fëmijësh me kapacitet prej 100 femijë, dhe me kliente të rregullt.
E gjithë sipërfaqja, së bashku me verandën, është e shfrytëzuar në funksion të aktivitetit. Organizohet nga një ambient gatimi të vecuar, një sallë eventesh festiv përsëri i vecuar, 2 dhoma gjumi, një ambient që funksionon si cerdhe, 3 ambiente në funksion të klasave që zhvillohet mësimi, dhe 12 tualete. Oborri është i rrethuar ku është një ambient argetues për fëmijët me kënde lojerash etj.
Disponon Dokumentacion të Plotë Hipotekor.
Për një vizitë në pronë ju lutem më kontaktoni!
© shopoles.com 2020 - 2022 Marktplaats Alle Rechte vorbehalten.