Automjete/Makina/Shitet
Shitet
7700 Euro
Postuar më 05.08.2022
Njoftim i Verifikuar
Hashim

Shitës I Verifikuar

Njoftimet

Hashim

+355674714106

 • Cmimi: 7700 Euro
 • Kategoria: Makina
 • Vendodhja: Tiranë Shqipëri
 • Lloji Njoftimit: Në Shitje
 • Marka: Mercedes-Benz
 • Modeli: 200
 • Viti: 2008
 • KM: 230000
 • Karburanti: Naftë
 • Kambio: Manual
 • Tipi Veturës: Sedan
 • Targa: Shqipëtare
Shes Mercedez Benz C Class 200 avangard w204, ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike, viti 2008, 230000 km, nafte, manuale, shume ekonomik, vaj filtra te nderruar, e sapo targuar, dokumenta te sapo prera deri janar 2023, kualidim per 2 vjet, xhama te mbrapem te zinj me certefikate 5 vjecare, komanda ne Timon, navi te madh etj. Cmimi 7700 euro. Pak I diskutueshem.
© ofertadites.al 2020 - 2024 Të gjithë të drejtat e rezervuara.