Punësim e Biznes/Bashkëpunime/shiten pajisje biznesi
shiten pajisje biznesi
2400 Euro
Postuar më 07.07.2021
Njoftim i Verifikuar
ardit

Shitës I Verifikuar

Njoftimet

ardit

+355688256796

  • Cmimi: 2400 Euro
  • Kategoria: Bashkëpunime
  • Vendodhja: Fier Shqipëri
shitet banak me gjatesi 5m , raft vitrin super modern si dhe dy rafte magazinimi
© shopoles.com 2020 - 2023 Marktplaats Alle Rechte vorbehalten.