Shiten
300 Lek
Postuar më 01.02.2022
Njoftim i Verifikuar
Petrit

Shitës I Verifikuar

Njoftimet

Petrit

+355699883320

  • Cmimi: 300 Lek
  • Kategoria: Aksesorë
  • Vendodhja: Tiranë Shqipëri
Shiten 2 pako gure bilardosh te paperdorura belge shum te mira dhe 6 steka gjendje perfekte dhe cmim i arsyeshem, nr tel esht 0683272255 telefononi ketu te interesuarit sepse numri qe kam vendosur me poshte nuk ekziston
© shopoles.com 2020 - 2022 Marktplaats Alle Rechte vorbehalten.