Pasuri të Paluajtëshme/Shtëpi e Vila për Shitje/Shes Apartamentin ne nje nga zonat me turisti
Shes Apartamentin ne nje nga zonat me turisti
100000 Euro
Postuar më 22.06.2022
Njoftim i Verifikuar
irisoftirisoft2021

Shitës I Verifikuar

Njoftimet

irisoftirisoft2021

0694050456

  • Cmimi: 100000 Euro
  • Kategoria: Shtëpi e Vila për Shitje
  • Vendodhja: Durrës Shqipëri
Shes Apartamentin ne nje nga zonat me turistike te GOLEMIT, ne kompleksin Rezidencial Giardino, Prane Resort Grand BLUE FAFA.
Siperfaqe Apartamenti 84 m2(Siperfaqe Brenda ne Certifikat Hipoteke).
Perberja (2+1) : 2 Dhoma Gjumi + Sallon Guzhine+ Banjo +Ballkon. Te gjitha hapsirat e apartamentit jane me ndricim dha ajrim natyral.
Dokumentacioni me certifikat hipoteke.
CMIMI i APARTAMENTIT 100.000 EURO
Pozicioni i apartamentit eshte shume i favoreshem si ne aspektin ndaj djellit ashtu dhe me pamje nga deti.
© ofertadites.al 2020 - 2024 Të gjithë të drejtat e rezervuara.