Pasuri të Paluajtëshme/Apartamente për Shitje/SARANDE SHITET APARTAMENT 2+1 ME VERANDE 230m
SARANDE SHITET APARTAMENT 2+1 ME VERANDE 230m
100000 Euro
Postuar më 24.03.2022
Njoftim i Verifikuar
Francesko

Shitës I Verifikuar

Njoftimet

Francesko

0696297829

  • Cmimi: 100000 Euro
  • Kategoria: Apartamente për Shitje
  • Vendodhja: Tiranë Shqipëri
Shitet Apartament 2+1, me Verande ne rr. Hoxha Tahsim.
Apartamenti Organizohet nga ambienti i ndenjes dhe i gatimit, dy dhoma gjumi , tualet dhe 160m2 Verande.
Apartamenti eshte i mobiluar.
Disponon Hipoteke.
Per me teper informacion jeni te lutur te me kontaktoni.
© shopoles.com 2020 - 2022 Marktplaats Alle Rechte vorbehalten.