Pasuri të Paluajtëshme/Shtëpi e Vila për Shitje/San Pietro Residence, shitet vile 2-she
San Pietro Residence, shitet vile 2-she
370000 Euro
Postuar më 08.04.2022
Njoftim i Verifikuar
selac21eon

Shitës I Verifikuar

Njoftimet

selac21eon

+355696917389

  • Cmimi: 370000 Euro
  • Kategoria: Shtëpi e Vila për Shitje
  • Vendodhja: Durrës Shqipëri
San Pietro Residences është destinacioni rezidencial e turistik i individëve dhe familjeve që dëshirojnë të shijojnë natyrën por edhe kërkojnë siguri, cilësi ndërtimi dhe infrastrukturë. Rezidencat e kompleksit, gjenden midis gjelbërimit karakteristik të zonës, si edhe orientohen me pamje nga bregdeti i artë i Gjirit të Lalzit.Vila në shitje është 2- she me sipërfaqje ndërtimi204m2 dhe sipërfaqje toke 520m2 .Kati përdhe është i organizuar nga guxhuna bashke me sogorno dhe një tualet .Kati i parë është i organizuar në 3 dhoma gjumi dhe nje tualet , dhe verandë me sipërfaqe 31m2.Për më tepër informacion apo një vizitë në pronë jeni të lutur të kontaktoni !
© ofertadites.al 2020 - 2022 Të gjithë të drejtat e rezervuara.