Pasuri të Paluajtëshme/Ambiente Biznesi /Shiten tavolina karrige pjata etj
Shiten tavolina karrige pjata etj
1 Lek
Postuar më 07.07.2022
Njoftim i Verifikuar
Dyshka

Shitës I Verifikuar

Njoftimet

Dyshka

+355695233376

  • Cmimi: 1 Lek
  • Kategoria: Ambiente Biznesi
  • Vendodhja: Durrës Shqipëri
Restoranti mbyllet. Dalin ne shitje , tavolina, karrige, piktura , abazhure, pasqyra, pjata e pjatanca, gota, luge ,pirunj, thika te gjitha cilesore dhe ne gjendje shume te mire. Cmimi i diskutueshem. Per me shume info. Lutemi te na kontaktoni +355695233376
© shopoles.com 2020 - 2023 Marktplaats Alle Rechte vorbehalten.