Punësim e Biznes/Kurse Profesionale/QTA Kurse te gjuhes gjermane
QTA Kurse te gjuhes gjermane
0 Lek
Postuar më 21.12.2022
Njoftim i Verifikuar
qendraetrajnimeveteavancuara

Shitës I Verifikuar

Njoftimet

qendraetrajnimeveteavancuara

+355698778837

  • Cmimi: 0 Lek
  • Kategoria: Kurse Profesionale
  • Vendodhja: Tiranë Shqipëri
Po planifikoni të shkoni me studentime në Gjermani ose Austri? Apo do të zhvendoseni dhe nuk keni njohuri të mjaftueshme të gjuhës gjermane? QTA, qendra më ekselente në Shqipëri, ju fton të merrni pjesë në kurset e gjuhës Gjermane. Kurset ofron si në grup edhe individualë, ONLINE dhe në klasë.

Në QTA, suksesi juaj është është prioriteti ynë, ja përse jemi më të mirët për ju.

Ju mirëpresim të na kontaktoni në numrat +355 69 877 8837 ose +355 69 207 8837 ose të na vizioni në qendrën tonë e cila ndodhet në rrugën 'Bilal Konxholli', afër Selvisë, Tiranë.
© ofertadites.al 2020 - 2024 Të gjithë të drejtat e rezervuara.