Punësim e Biznes/Kurse Profesionale/QTA kurse ne Analize Matematike 2
QTA kurse ne Analize Matematike 2
1000 Lek
Postuar më 16.11.2022
Njoftim i Verifikuar
qendraetrajnimeveteavancuara

Shitës I Verifikuar

Njoftimet

qendraetrajnimeveteavancuara

+355698778837

  • Cmimi: 1000 Lek
  • Kategoria: Kurse Profesionale
  • Vendodhja: Tiranë Shqipëri
A e dini që QTA është lider për të përgatitur studentët në lëndët e tyre në universitet? Dhe këtë nuk e themi ne por ata që na kanë besuar. QTA ofron kurse për lëndën e Analizës Matematikore 2 për të gjithë studentët. Keni vështirëse në zgjidhjen e ushtrimeve ose keni ngecur nëpër konceptet e reja? Ose dëshironi të keni rezultat të shkëlqyer në provime?

Telefono QTA-në në numrat +355 69 877 8837 ose +355 69 207 8837 ose na vizito në qendrën tonë e cila ndodhet në rrugën 'Bilal Konxholli', afër Selvisë në Tiranë.

Ju mirëpresim.
© shopoles.com 2020 - 2022 Marktplaats Alle Rechte vorbehalten.