Punësim e Biznes/Kurse Profesionale/QTA Kurse ne Analize Matematike 1
QTA Kurse ne Analize Matematike 1
1000 Lek
Postuar më 09.12.2022
Njoftim i Verifikuar
qendraetrajnimeveteavancuara

Shitës I Verifikuar

Njoftimet

qendraetrajnimeveteavancuara

+355698778837

  • Cmimi: 1000 Lek
  • Kategoria: Kurse Profesionale
  • Vendodhja: Tiranë Shqipëri
Nëse je një student dhe të duhet të përmirësohesh në lëndën e Analizës Matematikore 1, QTA ofron kurse përgatitore që ju të keni rezultate të shkëlqyera në mësim dhe në provime.

Të duhet vetëm të na kontaktosh në numrin +355 69 877 8837 ose në numrin +355 69 207 8837 dhe të na vizitosh në qendrën tonë e cila ndodhet në rrugën 'Bilal Konxholli', afër Selvisë në Tiranë.

Ju mirëpresim!
© shopoles.com 2020 - 2023 Marktplaats Alle Rechte vorbehalten.